MAXTRA+ UNIVERSAL FİLTRE KARTUŞU

DAHA LEZZETLİ SU İÇİN YENİ GÜÇLÜ MAXTRA+ UNIVERSAL FİLTREYİ DENEYİN.

Yeni MAXTRA+ Universal filtre kartuşu su filtrelemede yeni bir çığır açıyor. İlk nesil MAXTRA'dan çok daha güçlü olan MAXTRA+ Universal filtre kartuşları, ilk MAXTRA'yı bu kadar başarılı kılan tüm önemli özelliklere sahip olmasının yanında çeşitli alanlarda birçok artı özelliği de sunuyor:

  • Geliştirilmiş MicroFlow Teknolojisiyle performansta bir artı.
  • 150 litreye kadar filtrelenmiş su ile tasarrufta bir artı.
  • Sade ve minimalist dizaynıyla tasarımda bir artı.
  • Eski ve yeni sürahilerle uyumlu olmasıyla rahatlıkta bir artı.
  • %30 daha fazla filtreleme yüzeyi alanı ile filtremede bir artı.
  • Daha taze lezzetli su ile tatta bir artı.*

* Dahili testlerde MAXTRA kartuşu ile yapılan karşılaştırmaya göre

 

 

 

DAHA İNCE FİLTRE GÖZENEKLERİ

İri partiküllerin daha iyi azaltılması.

BRITA MİKRO KARBON İNCİLER

Daha iyi tat ve koku performansı için inci şeklinde ince tanecikli ve daha fazla filtreleme yüzeyi.

BRITA IEX İNCİ

Kanıtlanmış en üst düzey kireç azaltma özelliği.

DAHA İNCE AĞ YAPISI

İnce partiküllerin filtrelenmesi.

 

 

 

​GERÇEK TADIN GÜCÜNÜ AÇIĞA ÇIKAR.

Yeni MAXTRA+ Universal filtre kartuşu, içerdiği milyonlarca gözenek ile tat bozucu maddeleri emen ve hiç olmadığı kadar lezzetli su sağlayan daha küçük Mikro Karbon İncilerin kullanıldığı MicroFlow Teknolojisine sahiptir. Ayrıca, üstün kireçlenme azaltıcı özellikleriyle kahve makineleri ve su ısıtıcılar gibi küçük ev aletlerinin ömrünü uzatmaktadır.

dyk-background-image

GÜCÜNÜ DOĞADAN ALIR.

MAXTRA+ Universal filtre kartuşu gücünü doğal hindistancevizi kabuklarından alır ve 150 litre mükemmel lezzette BRITA filtrelenmiş su üreterek sizi her susadığınızda şişe su alma zahmetinden kurtarır, çok kıymetli çevre kaynaklarının korunmasına da yardımcı olur. Soğuk ve sıcak olarak tüketime uygun su sağlar. İçmek veya yemek pişirmek için su gerektiğinde MAXTRA+ çevreye minimum etkiyle en yüksek kaliteyi sunar.

​MAKSİMUM RAHATLIKLA GÜÇLÜ FİLTRELEME.

BRITA, filtre performansını artırmanın rahat ve kolay olması gerektiğine inanır. İşte bu nedenle MAXTRA+ Universal filtre kartuşunu sadece filtre performansını geliştirmek için değil, eski veya yeni BRITA MAXTRA sürahilerine kolayca uymasını sağlayacak şekilde tasarladık. Böylece, filtre performansınızı artırmanız için tek yapmanız gereken; yeni bir MAXTRA+ Universal filtre kartuşu satın alarak mevcut sürahinize yerleştirmek ve hiç olmadığı kadar temiz, taze suyun tadını çıkarmaktır.