BRITA profesyonel eğitim kursları

Eğitim

Uzmanlarımızdan öğrenin

Su filtrelemenizi ve kurulum bilginizi en üst düzeye çıkarın. İhtiyaçlarınıza uygun hale getirilmiş bir BRITA Profesyonel eğitim kursunda.

BRITA Profesyonel su filtreleri, karmaşık, çok yönlü süreçleri içeren inovatif teknik ürünlerdir. Aynı şekilde, müşterileriniz için bunları optimum şekilde kurmak için geniş bilgiye ihtiyacınız var. İlave olarak, suyun bileşiminden akış sonrası ekipmanı anlayabilmek için su filtreleme uzmanı olmak çok önemlidir. Bu nedenle, müşterilerimize su filtreleme ile ilgili her şey konusunda kapsamlı eğitim kurslarını sunuyoruz. Suyun giriş ve çıkışları hakkında konuşmaya ek olarak, nasıl çalıştıkları ve kurulum ipuçları dahil olmak üzere ürünlerimiz hakkındaki bilgiyi paylaşmaktan da mutluyuz.

Bir eğitim kursu için bize katılın! Gerek Almanya Taunusstein’daki genel merkez tesislerimizdeki Waterama eğitim merkezinde gerekse işinizin olduğu yerde. Daha fazlasını öğrenmek için satış müdürünüz veya BRITA profesyonel müşteri hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçin

BRITA Profesyonel müşteri hizmetleri ekibimize şimdi ulaşın!

Telefon: 0 850 308 08 29

Pazartesi –Cuma: 09.00-12.30 ve 13.30-17.00 Aramalarınız normal tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Ücretlendirme detaylarınız için telefon operatörünüze ulaşabilirsiniz.

Veya çevrim içi olarak bize ulaşın
Bizimle şimdi iletişime geçin
  • Eğitim sorularınıza hemen yanıt alın.