BRITA kariyer ofiste konuşan erkek kadın

BRITA kariyerleri

İnovatif bir iş yerine katılın.

BRITA kariyer genel merkez ön görünüm

Neden BRITA’da çalışmalısınız?

BRITA’da, devam eden başarımızı, sürekli bağlılığımıza, tutkumuza ve çalışanlarımızın yeteneğine borçluyuz. BRITA’yı su filtreleme teknolojisinde önde gelen bir şirket haline getirirler.

BRITA kariyer ofiste gülümseyen kadın

Deneyimli

Sonraki adımınızı atın

Teknik veya ticari uzmanlığı olan yetenekli bir profesyonel misiniz? Veya belki de daha fazla sorumluluğa sahip bir pozisyon arayan bir mühendis veya ticari deneyimi olan bir yöneticisiniz? Arka planınız ne olursa olsun, BRITA esin kaynağı olan bir iş yerinde çekici pozisyonlar sunar. Global olarak başarılı bir şirkette profesyonel olarak gelişmek için pek çok fırsat ile birlikte.

Bir inovasyon ve sektör öncüsü olarak, BRITA her zaman şirketimizi ilerletmek ve başarımızı desteklemeye yardımcı olmak isteyen deneyimli profesyonelleri ve yöneticileri aramaktadır. En baştan itibaren başvurabilecek ve alanınızda teknik bilginizi artırabilecek bir uzmansınız. Tabii ki, sizi fonksiyonel ve kurumsal işe alıştırma yoluyla çabucak harekete geçirmek için buradayız. Önemli konulara, ara birimlere ve iş alanlarına yönelik görüş kazandırarak, işleri çabucak öğrenirsiniz. En baştan itibaren tüm sorumluluğu üstlenebilirsiniz ve isterseniz, yönetim görevlerini de üstlenebilirsiniz.

BRITA kariyer ofiste not alan genç adam

Mezunlar ve genç profesyoneller

Bizimle bir kariyere başlayın

BRITA, en fazla üç yıl çalışma deneyimine sahip son derece yüksek motive olmuş mezunlara ve genç profesyonellere mükemmel istihdam fırsatlarını uzun vadeli perspektiflerle sunmaktadır. Bir ekipte çalışmaktan keyif alıyorsanız ve sorumluluk üstlenmeye hazırsanız, BRITA’da çekici görevler sizi bekliyor.

Başlangıçtan itibaren, esin kaynağı olan bir iş yerinden ve ihtiyaçlarınıza uygun gelişim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu, profesyonel olarak gelişmenize ve ilk andan itibaren sorumluluk üstlenmenize olanak tanır. BRITA’da, anında global işimizi tanırsınız ve günlük işimizde neyin önemli olduğunu çabucak öğrenirsiniz. Ek olarak, diğerleriyle iş birliği yapmanın ve yapıcı geri bildirim almanın yararlarını görürsünüz.

BRITA kariyer genç kadın gülümsüyor

Öğrenciler

Yeni perspektifler kazanın

Bugünün rekabetçi iş pazarında, kariyerinize hazırlanmada asla fazlasıyla proaktif olamazsınız. İş başında deneyim kazanıp yeteneklerinizi kullanarak gerçek zorlukların çözülmesine yardımcı olarak, kendinizi kalabalığın dışında tutabilir ve her zaman hayalini kurduğunuz kariyere hızlı bir şekilde devam edebilirsiniz.

Gelecek Yetenek Programlarımız, tam da bunu yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Size, akıl hocalarınızın rehberliğinde yeni profesyonel deneyim ve yetenekler elde ederken, zorlu ve gerçek bir iş yerinde bilginizi uygulama şansı sunarlar.

Çeşitli kariyer yollarını keşfederken, yeteneklerinizi kullanmak ve destekten yararlanmak için bize katılın. Çalışma kültürümüzü yakından tanımaya ek olarak, kariyer hedeflerinize ulaşmaya yardımcı olacak bir ağ da geliştirebilirsiniz.

BRITA kariyer genç adam sırada konuşuyor

Bilim insanları

Keşif zamanı

Okulu bitirdiğinizde ne olur? BRITA bu soruya yanıt vermenize yardımcı olmaktan dolayı mutludur. Okul çağı öğrencileri için geniş staj ve eğitim olanakları sunuyoruz.

Hayalinizdeki işi oyun alanında bulamazsınız, ancak BRITA'da staj sırasında olabilirsiniz. Profesyonel dünyada pek çok fırsatı keşfedebilmeniz için çeşitli yerleştirmeler sunuyoruz. Farklı bölümleri tanıyın ve işleri kendiniz ilk elden test edin. BRITA’da çalışmanın neden heyecanlı ve ilginç olduğunu meslektaşlarınızdan ve akıl hocalarınızdan öğrenin. Onlara doğrudan ekibe katılmayı neden seçtiklerini sormaktan çekinmeyin. Bizimle geçirdiğiniz zamanda, deneyimli personelimiz size rehberlik edecek ve bir işveren olarak BRITA hakkındaki her şeyi anlatacak. Ayrıca, seçtiğiniz mesleğe hazırlanmanıza yardımcı olmak için öneriler vermekten de mutlu olacaklardır.

Neden BRITA’da çalışmalısınız?

Great place to work certification Turkey 2023-2024

Great Place to Work Sertifikalı - 2023

BRITA Türkiye şirket kültürünün Great Place to Work® Türkiye tarafından onurlandırılması

BRITA vizyonu yatırımcılar insanlar altın

Çalışanlara Yatırım Yapanlar

Başarıya ulaşmak için personeli motive ederiz

BRITA vizyonu reddot ödüllü

Red Dot Tasarım Ödülü

BRITA Fun su filtreli sürahi için 2016 kazananı

BRITA kariyer en iyi fabrika ödülleri

En İyi Fabrika Ödülleri

En iyi uygulama üretimini onurlandırma

Çalışan görüşleri

Stefanie Menke, BRITA SE, Head İK Hizmetleri Ekibi Başkanı

BRITA kariyer Stefanie Menke İK ekibi başkanı

Geriye dönüp baktığımda, burada staj yapmak iyi bir fikirmiş. Sadece birkaç haftada bile, insanların burada ilk sırada geldiğini ve şirketin başarısı için temel olarak görüldüklerini hissettim. BRITA, elde edilen kârı büyümeye, insanlara ve geleceğe yeniden yatırmaktadır. Bu türde bir özgürlüğe sahip olmak nadirdir.

BRITA temel gerçekleri & rakamları

BRITA simgesi çalışanlar Almanya

1.221

Çalışan, Almanya (2022)

BRITA simgesi çalışanlar

2.262

Çalışan, dünya genelinde (2022)

BRITA simgesi iştirakler

30

ulusal & uluslararası iştirak ve şube

BRITA simgesi ülkeler

70

BRITA’nın temsil edildiği ülkeler

BRITA simgesi üretim tesisleri

5

Üretim tesisleri: Almanya, İngiltere, İtalya ve Çin