BRIT tarihi genel merkez taunusstein yakın görünüm

BRITA tarihi: 50 yıllık başarı

Büyüyerek geçen elli yıla geri bakış

BRITA tarih genel merkez taunusstein yakın görünüm

BRITA 50 yılını kutluyor

BRITA tarihi - yeni bir su fikri

1 Temmuz 2016’dan 30 Haziran 2017’ye kadar şirketimiz BRITA’nın 50 yılını kutladı. İlk BRITA ürünleri, kurucu Heinz Hankammer'in bahçesinde elle yapılmıştı. İzleyen yıllarda, şirketi içme suyu optimizasyonunda inovatif bir lider haline dönüştürdü. Bugün, BRITA beş kıtada 69 ülkede faaliyet göstermektedir. Şimdi, yeniden tasarlanan ve yepyeni görünüme sahip web sitesiyle, BRITA gelecekle boy ölçüşmeye hazır.

2016
BRITA tarihi ürün sergi salonu porselen

Doğu Seferi

BRITA Asya’ya açılıyor

Asya’ya açılarak bu dönemde muazzam bir dönüm noktasına ulaştık. Her şeye karşın, dünyanın en büyük sekiz su filtreleme pazarı Doğu’da bulunuyor. Bu potansiyele ulaşmak istiyoruz.

2015 – 2010
BRITA tarihi maxtra kartuş

BIS’ten MAXTRA’ya

Bir inovasyon çağı

Bu on yılda, BRITA 40. doğum gününü kutladı ve çok sayıda inovatif tüketici sürahisinin lansmanı yapıldı. Başka bir önemli nokta: INTENZA, BRITA Entegre Çözümleri (BIS) uygulamaları için bir kartuş. Ayrıca, mutfak lavabosuna doğrudan entegre olan inovatif yeni bir filtre kartuşuyla yelpazemizi genişlettik.

2009 - 2000
BRITA tarihi brita heinz ve markus hankammer

Yeni bir nesil

Meşaleyi devretmek

Kurucu Heinz Hankammer, 33 yıl boyunca şirketi yönettikten sonra, yeni kurulan denetim kurulunun başkanı oldu. 1999’da Markus Hankammer BRITA Group’un tek CEO’su olarak görevi devraldı. BRITA, yeni bir geri dönüşüm programını oluşturarak, yeni sürdürülebilirlik standartlarını ortaya koydu.

90’lar
BRITA tarihi aqualux su filtresi

Yeni bir dünyaya giriş

BRITA uluslararası hale geliyor

80’lerin başlarında, BRITA uluslararası satış faaliyetlerini başlatmıştır. Bunu yaparak, BRITA genişleme ve bugünkü başarısı için temeli atmıştır.

80’ler
BRITA tarihi ilk su filtresi

Bir kahraman gün ışığına çıkıyor

BRITA kapıyı açıyor

1970’lerin başında, BRITA evde kullanım için ilk su filtreleyen sürahilerin lansmanını yaptı. Bu etkinlik, BRITA’nın başarı hikayesinin başlangıcına işaret ediyordu.

70’ler
BRITA tarihi aile çalışması ilk filtreler

Heinz Hankammer BRITA’yı kurdu

Başarının başlangıcı

BRITA'nın tarihi, 1966'da şirket kurucusu Heinz Hankammer'ın şebeke suyunu kolay ve basit bir şekilde optimize etme fikrine sahip olmasıyla başladı. 1967’de, akaryakıt istasyonlarında araba aküleri için suyu minerallerinden arındıran bir filtre olan AquaDeMat, ilk kez seri üretime geçti.

1966