BRITA vizyonu kadın su bardak

Vizyonumuz

İnsanların sürdürülebilir bir şekilde su içme şeklini değiştireceğiz.

BRITA vizyonu su

Su elementimizdir

Temel yetkinliğimiz, suyun optimizasyonuna bağlıdır ve su işimizin temelidir. Bu, geleceğin en önemli pazarlarından birini şekillendirdiğimiz anlamına gelir.

BRITA’da biz…

Bir aile işletmesi

Su optimizasyonu ve bireyselleştirmesinde uzmanlar

Tutkulu ve sürdürülebilir

Uyum: BRITA’nın Şirket Kültürünün ayrılmaz bir parçası

BRITA Davranış Kuralları ve Muhbir Sistemi

cam daire damla sahil gün batımı

Uyum, girişime yönelik düşünce ve eylemlerimizin önemli bir bileşenidir. Davranış kurallarımız çalışanlarımızı, şirketimizi, müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı korur. 

Bu prensibin önemini vurgulamak amacıyla yasal gereksinimlere ve etik konulara yönelik duruşumuzu Davranış Kurallarımızda daha detaylı bir biçimde açıkladık. Davranış Kuralları, birbirimizle olan anlaşmalarda ve tabii ki ticari işlerimizde bir kılavuz görevi görür. Bu, doğal olarak tedarikçilerimizi de kapsar.  

Uyum Sistemimiz, bir Muhbir Sistemi ile tamamlanır. Çalışanlar, iş ortakları ve üçüncü taraflar usulsüz davranışı her zaman bildirebilir.   

Muhbir Sistemimiz hakkında daha fazla bilgi almak ya da BRITA’daki usule aykırı hareket konusunda bizi bilgilendirmek isterseniz gerekli tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:  

Muhbir Sistemi
BRITA vizyonu kurumsal kültür iş toplantısı

Kurumsal kültürümüz

Tüm departmanlar ve ülkeler genelinde iletişim ve iş birliği BRITA Campus’te esastır. Her şey bireyin ve onun benzersiz topluluğumuza ne katkıda bulunabileceğinin etrafında dönmektedir.

BRITA vizyonu yeşil orman

Değerlerimiz

Belirli değerlerin şirketimizin başarısının yanı sıra sahip olduğumuz iş stratejilerimize katkıda bulunduğunu biliyoruz.

BRITA vizyonu ekip çalışması iş arkadaşları beşlik

Herkes önemlidir

Her bir çalışanla güçlerimizi birleştirirsek tutkularımıza ulaşabilir ve ortak hedeflerimiz için çalışırken, elimizden geleni yapabiliriz. Enerji, profesyonellik, inisiyatif ve yaratıcılığın sonsuz olarak tüketilemeyecek değerli insan kaynakları olduklarını biliyoruz.

BRITA vizyon karlı dağ zirvesi

Pazar lideri olmak

Bir ürünü veya hizmeti üretmeye ve pazarlamaya karar verdiğimizde, bu belirli segmentte pazar lideri olmayı hedefleriz. Bu, pazar payı bakımından dünyada 1 numara olmak için çalıştığımız anlamına gelir. Şirketimizin genel hedeflerine hizmet ediyorsa, sadece belirli bölgelerde veya pazar segmentlerinde daha azını kabul edeceğiz. Nihai olarak, ulaşabildiğimiz en çok sayıda insana sürdürülebilir çözümlerimizi sunmak istiyoruz.

Mükemmeliyet ödülleri

Great Place to Work Sertifikalı BRITA Avustralya

Great Place to Work Sertifikalı - 2022

BRITA Avustralya'nın şirket kültürünün Great Place to Work® Avustralya tarafından onurlandırılması

German Innovation Award

German Innovation Award – 2021

BRITA, “HEIMATWASSER” içme suyu hizmeti için ev aletleri ve tasarım odaklı düşünme kategorilerinde German Innovation Award 2021’i aldı.

BRITA vizyonu reddot ödüllü

Kişilerdeki Yatırımcılar – 2015

2015’te, BRITA UK’ye başarıya ulaşmak için personelini başarıyla motive ettiği için “Gold Standard IiP” tanımlaması taltif edildi.

BRITA vizyonu yüzyılın markaları ödülü

Yüzyılın Markaları - 2016

Deutsche Standards yayınevi, BRITA’yı BRITA’nın endüstrideki güçlü yerini onaylayarak 2016 Yüzyılın Markaları listesine aldı.

satış ödülleri 2016 en iyi çevre girişimi

Vending Ödülleri - 2016

BRITA, sürdürülebilir iş uygulamalarına devam eden bağlılığı için çevresel mükemmeliyetin bir mükafatı olarak 2016 Vending Ödülünü aldı.

BRITA vizyonu ürün tasarım ödülü ise

iF TASARIM ÖDÜLÜ - 2014

BRITA fill&go su şişesi Şubat 2014’te ‘Ürün Tasarımı’ kategorisinde prestijli iF TASARIM ÖDÜLÜ ile onurlandırıldı.

Inside BRITA

BRITA başarı hikayesi

Inside BRITA

Markus Hankammer, CEO BRITA Group

BRITA brita vizyonu CEO Markus Hankammer

İdeal olarak, 2066’da 100. yılımızı kutladığımızda vizyonumuzu gerçeğe dönüştürmüş olacağız. İnsanlar, BRITA’dan bireysel ihtiyaçları için doğru suyu almaya alışacaklardır.

İlgili indirmeler

brita default image

Sustainability Report 2021/22

(PDF, 26,61 MB)
Şimdi indirin
brita default image

Davranış Kuralları

(PDF, 1,87 MB)
Şimdi indirin
brita default image

Muhbir Sistemi

(PDF, 212,79 KB)
Şimdi indirin
brita default image

Öz İmaj Broşürü

(PDF, 1,77 MB)
Şimdi indirin