BRITA iadeler ve geri dönüşüm el bitki

BRITA filtrelerini geri dönüştürün

Gezegene nazik

Çevreye nazik olma, doğal kaynakları dikkatlice kullanma ve atığı azaltma, şirketimizin ve ürünlerimizin özündedir. 1992’de, sektörümüzde kullanılmış filtreler için bir geri dönüşüm programını oluşturan ilk şirket olduk. Bugün, rafine bir süreç tüm BRITA filtre parçalarının uygun biçimde yeniden kullanılmasını veya geri dönüştürülmesini sağlar. Geri dönüşüm şemamızın özünde, Almanya Taunusstein’daki genel merkezimizdeki entegre atık su tesisine sahip kendi yenileme sistemimiz bulunuyor. Gezegene nazik davranmak için çabalarımıza katılın: kullanılmış filtrelerinizi geri dönüştürün!

Bizimle iletişime geçin

Tüketiciler: Geri dönüşüm veya BRITA filtrelerinizin iadesi hakkında sorularınız var mı? Bizimle iletişime geçin:

Telefon: 0 850 470 07 40

İşletmeler: Bir BRITA Profesyonel çözümü alın ve BRITA filtrelerini iade etme veya geri dönüşüm hakkında sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin:

Telefon: 0 850 308 08 29

Pazartesi –Cuma: 09.00-12.30 ve 13.30-17.00 Aramalarınız normal tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Ücretlendirme detaylarınız için telefon operatörünüze ulaşabilirsiniz.

Veya çevrimiçi olarak bize ulaşın
Bizimle şimdi iletişime geçin
  • Geri dönüşüm sorularınıza doğrudan yanıtlar alın.
  • Karasal hatlardan ücretsiz telefon numarası (GSM operatörleri ücret uygulayabilir).
BRITA atık önleme ofiste suyla birlikte kadın

İşte atık önleme

Küçük adımlar büyük bir fark yaratabilir. Augsburg Üniversitesi’nden Petra Hutner tutumunuzu değiştirme hakkındaki değerli ipuçlarını paylaşır.

Röportajı okuyun!